top of page
Image by Christin Hume

Умови навчання

Програми та напрямки

Будь-який спеціаліст знає, що навчитися вільно спілкуватися англійською "за 1-2 місяці без зусиль" просто неможливо, це пусті рекламні заяви. Ми пропонуємо Вам реалістичне та збалансоване оволодіння кожним наступним рівнем приблизно за 8 місяців. Наші успішні студенти прикладають певні зусилля, радіють власному прогресу, отримують задоволення від спілкування англійською, стають друзями. Ми робимо акцент на розмовній практиці, збалансовано практикуючи граматику і лексику на основі програм провідних університетів світу. Для Вас доступні шість рівнів навчання для дорослих та дітей від 8-ми років.

Навчання у стандартних групах

Стандартні заняття проводяться 2 рази на тиждень по 50-90 хв. Це мінімальна необхідна періодичність роботи в класі, яка доповнюється домашнім завданням для закріплення матеріалу (експрес-курс, або індивідуальні програми можуть передбачати заняття 3 рази на тиждень).


Середній розмір групи (6-8 осіб) - ідеально підходить для участі кожного, моделювання життєвих ситуацій, інтерактивного навчання у різних формах.

online-study.jpg

Специфічні та експрес-курси

Навчання індивідуальне або у групі з 2-4 осіб. Заняття за гнучким графіком та програмою 2-3 рази на тиждень. Така форма підійде для досягнення специфічних цілей. Ми підберемо програму саме для Ваших потреб:
-підготовка до екзамену IELTS
-виїзд за кордон для навчання, роботи
-бізнес курс
-експрес курс
-стандартний курс у групі з 4-х осіб

bottom of page